Почему остановился второй энергоблок на Ладыжинский ТЭС?

31.07.2015
Почему остановился второй энергоблок на Ладыжинский ТЭС?

Через шум у топці котла другий енергоблок теплоелектростанції вивели в аварійний ремонт з 27 липня.
 
За останні півроку аварійність енергоблоків вітчизняних ТЕС зросла на 60% порівняно з минулим роком. Причина - неможливість проведення повних ремонтів на блоках, що використовують вугілля газової групи.
 
У зв’язку з перепадами потужності в енергосистемі України через нестабільне постачання вугілля антрацитної групи підвищилася частота маневрування газових блоків ТЕС.
 
Зокрема, Ладижинська ТЕС піднімала резервні блоки для покриття пікового споживання в ранкові та вечірні години й зупиняла їх на ніч.
 
Така практика негативно скаується на стані обладнання, окрім того призводить до перевикористання  газу й мазуту для запуску енергоблоків.
 
Наприклад, Зокрема, Ладижинська ТЕС тільки у січні здіснила пусків-зупинок блоків в 7 разів більше(43 пуски), ніж у попередньому опалювальному сезоні.
 
Читайте также: Кабинет Министров утвердил финансовый план Украэроруха

'Станція вимагає ремонтів і працює на межі аварійних зупинок, як і більшість вітчизняних теплових електростанцій. Склалося так, що минулого опалювального сезону Ладижинська ТЕС маневрувала блоками потужністю 300 МВт, чого ще не було в історії вітчизняної теплової енергетики. Така практика негативно позначилася на технічному стані обладнання. Проте саме завдяки роботі станцій на газових марках вугілля на межі технічних можливостей енергосистема України змогла вистояти минулого опалювального сезону',- йдеться у повідомленні ДТЕК.
 
Компанія 'ДТЕК', яка належить українському фінансовому магнату Рінату Ахметову, виробляє 27% електроенергії і половину обсягів всього видобутого в Україні вугілля.
 
До складу компанії входять 10 теплоелектростанцій. Луганська ТЕС, Придніпровська і Криворізька ТЕС використовують у своїй роботі дефіцитне антрацитове вугілля. Кураховська, Запорізька, Бурштинська, Добротвірська, Ладижинська, Зуївська ТЕС працюють на вугіллі газової групи. Миронівська ТЕС може працювати як на газовому, так і на антрацитовому вугіллі.




Вы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.
 

Архитектура

Дизайн интерьеров

Стройматериалы

 

Парки мира

  • Романтический пейзаж. Часть 1

    К концу XVIII века в моду, в том числе садово-парковую, входит романтизм. В литературе и живописи воспеваются красота природы: лугов, полей, лесов и рек.

  • Сокиренцы

    Стоит посмотреть, потому что:
    - здесь жил самый известный украинский кобзарь Остап Вересай (1803-1890)
    - в Сокиренцах гостили поэт и художник Т. Г. Шевченко, художник Л. М. Жемчужников и композитор М. В. Лысенко
    - в парке растут: уникальный платан, которому более 200 лет, и Шевченковский явор

  • Херсонес Таврический

    Стоит посмотреть, потому что:
    - он считается колыбелью христианства на Руси – в 988 г. здесь произошло крещение князя Владимира Святославовича
    - это единственный не застроенный древний город в Крыму, доступный для осмотра
    - это яркий пример античной городской архитектуры с акрополем и амфитеатром

  • Южная Корея. Стеклянный сад

    Сад находится в самой южной точке Южной Кореи — на острове Чеджу. Климат здесь субтропический, а потому инфраструктура острова ориентирована на международный туризм. За последние 30 лет в Корее произошли кардинальные изменения в сторону открытости миру, и Чеджу — самый показательный тому пример.

  • Романтический пейзаж. Разнообразие водных форм в украинских парках XVIII-XIX веков. Часть 1

    Период романтизма послужил толчком для создания множества прекраснейших пейзажных парков на территории Украины. Парки эти очень отличаются друг от друга по размерам, композиционным решениям и многим другим параметрам, но неизменно для украшения каждого из них были использованы водные поверхности во всем их разнообразии.

  • Ливадийский парк

    Это красивый ландшафтный парк с элементами регулярного, тип итальянских террасных садов, к которому на склонах примыкает естественный крымский лес он был любимым садом императрицы Марии Романовой. Здесь специально для нее по всему парку были высажены хвойники для лечения ее больных легких Расстояние от Ялты – 3 км, от Киева – 1060 км. Расположен в Ливадии.