ДСТУ Б В.2.3-1-95 (ГОСТ 26775-97) Габарити підмостові судноплавних прогонів мостів на внутрішніх водних шляхах. Норми і технічні вимоги

Передмова

1.  РОЗРОБЛЕНИЙ
ВАТ “Гипроречтранс” (м. Москва)
ВНЕСЕНИЙ
Мінбудом Росії
2 ПРИЙНЯТИЙ
Міждержавною науково-технічною комісією з стандартизації, технічного нормування і сертифікації в будівництві (МНТКБ) 23 квітня 1997 р.
3 ВВЕДЕНИЙ НАКАЗОМ
Держкоммістобудування України № 224 від 16.11.95 р. на заміну ГОСТ 26775-85
Цей стандарт не може бути повністю чи частково відтворений, тиражований або розповсюджений як офіційне видання без дозволу Держбуду України

ВСТУП

Цей стандарт розроблений з метою ство¬рення і подальшого використання в країнах СНД єдиного нормативного документа, що регламентує на внутрішніх водних шляхах (ВВШ) норми і технічні вимоги до габаритів судового ходу у підмостовому просторі судноплавних прогонів мостових переходів, які необхідні для пропуску суден, плотів та інших плавзасобів, виходячи із безпечних умов, за яких можлива експлуатація транспортного флоту, дотримання загальних вимог з екологічної безпеки водного басейну і забезпечення збереження прогонових будівель і опор самих мостів.
Стандарт враховує можливість заходу су¬ден однієї суверенної держави СНД до вну¬трішніх водних шляхів іншої держави СНД, можливість інтеграції внутрішнього водного транспорту до загальноєвропейської водно¬транспортної мережі і участь СНД в єдиному Європейському ринку з надання на ВВШ транспортних послуг, а також перспективу розвитку перевезень суднами змішаного "ріка-море" плавання та іншим перспективним флотом.
Норми і технічні вимоги, що регламен¬туються стандартом, дозволяють оптимізувати проектні вирішення, які приймаються на всіх етапах створення і експлуатації об'єктів будівництва мостових переходів всіх видів і призначень.

Чинний від 1997-07-01

1 ГАЛУЗЬ ВИКОРИСТАННЯ

Даний стандарт розповсюджується на по¬стійні мости, такі, що наново проектуються та реконструюються (крім залізничних), на вну¬трішніх водних шляхах. Розповсюдження ви¬мог даного стандарту на залізничні мости, які реконструюються, повинно розглядатись ін¬дивідуально для кожного конкретного випад¬ку.
Положення даного стандарту підлягають застосуванню підприємствами і об'єднаннями підприємств, які розташовані на території держав, у тому числі союзами, асоціаціями, концернами, акціонерними товариствами, міжгалузевими, регіональними та іншими об'єднаннями незалежно від форм власності та підпорядкованості, міністерствами (відом¬ствами) та іншими органами управління.
Стандарт не розповсюджується на судно¬плавні прогони мостів через морські затоки та протоки, морські судноплавні канали, ділянки водних шляхів, по яких проходять державні кордони, а також через гирлові ділянки річок, в які заходять морські судна.

2 НОРМАТИВНІ ПОСИЛАННЯ

У даному стандарті використані посилання на такі стандарти:
ГОСТ 23457-86    Технические средства организации дорожного движения. Правила применения
ГОСТ 26600-85    Знаки и огни навигационные внутренних водных путей. Общие технические условия 

3 ВИЗНАЧЕННЯ
У даному стандарті застосовані терміни, їх визначення і скорочення відповідно до додат¬ка А.

4 НОРМИ І ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

4.1 Внутрішні водні шляхи (далі - водні шляхи або ВВШ) у залежності від їх характе¬ристик та використання транспортним та тех¬нічним флотом підрозділяють на сім класів:
-    1 і 2 - надмагістральні,
-    3 і 4 - магістральні,
-    5, 6 і 7 - місцевого значення.
4.2 Водні шляхи в залежності від гаран¬тованих (нормованих) габаритів судового хо¬ду підрозділяють на ділянки.
4.3 Клас ділянки водного шляху, на якому передбачається будівництво або реконструк¬ція мостів, слід визначати у відповідності з основними характеристиками, які наведено у таблиці 1.
Якщо за гарантованою і середньонавіга-ційною глибинами суднового ходу ділянка водного шляху відноситься до різних класів, то її слід відносити до більш високого з цих класів.
На ділянках водних шляхів, на яких не встановлені гарантовані габарити суднового ходу, але які Використовують або намічають до використання у перспективі транспортним флотом у повноводний період навігації, клас слід визначати за середньонавігаційною гли¬биною.
Ділянки водних шляхів, на яких у розра¬хунковій перспективі не передбачається вико¬ристання транспортного флоту (таблиця 1), але які придатні для судноплавства, слід, як правило, відносити до 7 класу.
Клас ділянки водного шляху, як правило, не може бути вище класу нижчерозташованої ділянки. Виняток становлять водні шляхи, на яких збільшення гарантованої глибини відбу¬вається знизу вгору за течією або на яких міс¬цеві перевезення мають більш розвинутий ха¬рактер, ніж транзитні.
Середньонавігаційну та гарантовану гли¬бини слід визначати відповідно до діючих рекомендацій з визначення класу внутрішніх водних шляхів.

Скачать полную версию ДСТУ Б В.2.3-1-95 (ГОСТ 26775-97) Габарити підмостові судноплавних прогонів мостів на внутрішніх водних шляхах. Норми і технічні вимоги

К разделу "Нормативы строительства фундамента"

К разделу ДСТУ "Услуги, объекты"


Строительно-монтажные работы:

топ
Ограждения из нержавейки Ампир-Авант
топ
Заборы из нержавеющей стали Ампир-Авант
топ
Проектирование объектов аквакультуры Проектно-монтажная компания «РЫБПРОМСЕРВИС».
 

Вы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.