Класифікація та типи скріпленої теплоізоляції фасадів

Класифікація та типи скріпленої теплоізоляції фасадів
Згідно з ТУ У В.2.7-45.3-21685172-004-2002 "Система скрепленной наружной теплоизоляции зданий й сооружений Сегеsit", систему класифікують за комплектністю постачання і видами утеплювачів, які використовують при її комплектації і влаштуванні.

За комплектністю постачання система буває варіанта А і варіанта Б. Варіантом А є система, цілком укомплектована всіма основними і допоміжними матеріалами й елементами відповідно до специфікації замовника, складеної на підставі проекту виконання робіт і яку передає підприємство ТОВ ХЕНКЕЛЬ БАУТЕХНІК (Україна) виконавцю для влаштування її на конкретному будівельному об'єкті.

Варіантом Б є система, що комплектується на підприємстві ТОВ ХЕНКЕЛЬ БАУТЕХНІК (Україна) тільки продукцією цього підприємства (сухі будівельні суміші, дисперсійні декоративні штукатурки грунтувальні і просочувальні композиції, ущільнювальні і герметизувальні матеріали). Іншими матеріалами й елементами систему укомплектовує виконавець робіт, який влаштовує її на об'єкті згідно з проектом виконання робіт.

Обидва варіанти постачання системи залежно від видів використовуваних утеплювачів можуть бути трьох типів (І, II, III) і відповідати характеристикам, наведеним у табл. 1.1.
До першого типу належить система, що виконується із застосуванням мінеральних утеплювачів.
До другого типу належить система, що виконується в основному з пінополістирольних плит зі смугами з мінеральних плит.
До третього типу належить система, що виконується з пінополістирольних плит.
Тип І системи залежно від виду мінеральної складової плитного утеплювача поділяють на підтипи:
І М — з мінераловатними плитами;
І Б — з базальтоволокнистими плитами;
I С — зі скловолокнистими плитами.
Тип II системи, залежно від виду мінеральних, а також полістирольних плит поділяють на підтипи:
II МПБ — з мінераловатними плитами і плитами зі спіненого бісерного полістиролу;
II БПБ — з базальтоволокнистими плитами і плитами зі спіненого бісерного полістиролу;
II СПБ — зі скловолокнистими плитами і плитами зі спіненого бісерного полістиролу;
II МПЕ — з мінераловатними плитами і плитами зі спіненого полістиролу, отриманими методом екструзії;
II БПЕ — з базальтоволокнистими плитами і плитами зі спіненого полістиролу, отриманими методом екструзії;
II СПЕ — зі скловолокнистими плитами і плитами зі спіненого полістиролу, отриманими методом екструзії.
Тип III системи залежно від характеристик полістирольного утеплювача і від способу його виробництва поділяють на підтипи:
III ПБ — із плитами зі спіненого бісерного полістиролу;
III ПЕ — із плитами зі спіненого полістиролу, отриманими методом екструзії.
Система першого типу призначена для утеплення будинків і споруд різного призначення.
Система другого типу призначена для утеплення, будинків і споруд різного призначення заввишки до 9 поверхів включно, крім лікувальних установ зі стаціонарами, будинків і споруд понад 9 поверхів, що обладнані спеціальною технікою для гасіння пожеж на висоті понад 26,5 м, 10-поверхових за умови виконання таких вимог:

  • у будинках і спорудах до 3 поверхів з покрівлею, влаштованою з горючих матеріалів, варто передбачити обрамлення стін поясами із шару негорючого утеплювача завширшки не менше, ніж дві його товщини;
  • у будинках і спорудах до 3 поверхів включно слід виконувати обрамлення віконних прорізів поясами з негорючого плитного утеплювача завширшки не менше, ніж дві його товщини і суцільним поясом з негорючого плитного утеплювача на рівні 3-го поверху будинку чи споруди;
  • у будинках заввишки до 10 поверхів включно потрібно виконувати обрамлення віконних прорізів поясами з негорючого плитного утеплювача і, крім того, розділяти поясами з негорючого утеплювача фасади по горизонталі через кожні 3 поверхи;
  • для будівель шкіл, дитячих дошкільних закладів слід улаштовувати пояси з негорючих плитних утеплювачів низу будинку до позначки 2 м від нульової позначки включно.

Система третього типу призначена для будинків і споруд до З поверхів.
На схемі 1.1 наведено складові системи утеплення стін будинків методом скріпленої теплоізоляції із застосуванням матеріалів Сегеsit.


Автор: Евгений Карапузов
Источник: Украинский Строительный Каталог (Секреты успешной стройки)

 

Читайте далее продолжение статьи:
Утеплювач в системі скріпленої теплоізоляції >>>


Услуги:

топ
Часы Прованс диаметр 27,5 см Decor el Home
топ
Рождественский венок, YH55894-3 Decor el Home
топ
Фоторамка Прованс Мальчик и девочка 10*15 см Decor el Home
топ
Фигурка детская 5*4*8 см, 412768-000-449 (2) Decor el Home
 

Вы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.

Похожие статьи

  • Клинкер: сквозь стену времени

    Люди всегда стремились в город. Когда-то городские стены защищали от врага, потом город стал средоточием ремесла и торговли, затем – центром власти и роскоши. Города росли вместе с цивилизацией, и, превратившись в мегаполисы, кажется, достигли своего предела. Сегодня люди стремятся из города и мечтают о собственном доме. Среди поля, возле леса, в коттеджном городке или на окраине деревни – он может стоять в различных местах, но обязательно должен быть крепким, на века. И еще – красивым.

  • Профессиональные решения для теплоизоляции. "Мокрое" тепло

    Систему штукатурного утепления называют также системой "мокрого типа". Она напоминает огромный бутерброд с теплоизоляционным слоем из плит. Конструкция "мокрого типа" и состоит из таких основных слоев: теплоизоляционного; гидрозащитного, армированного стеклосеткой штукатурного слоя, грунтовочного и защитно-декоративного финишного. При устройстве системы также применяются клеевые смеси, различные крепежные элементы, профили и т. д.

  • Профессиональные решения для теплоизоляции. Фасад с "вентилятором"

    Навесной вентилируемый фасад — это многослойная конструкция, внешний слой которой выполняет и защитные, и декоративные функции.